O mne

Nielen ako masérka, ale aj ako milovníčka masáže rozumiem, že nie každý má možnosť či čas  ísť na masáž do salónu. Takisto chápem, že sú ľudia, ktorým nevyhovuje po masáži sa len utrieť a obliecť si napríklad to, v čom potom idú rovno do práce. Iným zas často v salóne chýba možnosť sa rovno aj osprchovať. 

Práve preto vám ponúkam možnosť vychutnať si mobilné masérske služby – teda masáž priamo u vás doma, či kdekoľvek si želáte. Dôležité však je, aby ste mali minimálny priestor na rozloženie masérskeho stola a mojich pomôcok. 

Pôsobím prevažne v Banskej Bystrici a širšom okolí. Pre detaily ohľadne lokalít, do ktorých dochádzam ma prosím kontaktujte telefonicky, určite sa dohodneme. Keďže sa masáži momentálne venujem popri stálom zamestnaní, je treba rátať s tým, že voľné termíny budú prevažne popoludní, podvečer, víkendy a dni pracovného pokoja. 

Pre tých, ktorých zaujíma, prečo by sa mali zveriť práve do mojich masérskych rúk, som nižšie priložila svoje osvedčenia o absolvovaní masérskych kurzov a školení. Okrem dokladov mám samozrejme aj mnoho pozitívnych ohlasov od existujúcich klientov, medzi ktorých patria ľudia všetkých vekových skupín, áno aj deti :). Moje referencie nájdete nižšie.  

Ak sa rozhodnete dôverovať mi pri riešení vašej únavy, stuhnutých svalov či boľavého chrbta, neváhajte a kontaktujte ma. Teším sa na stretnutie a verím, že po mojom dotyku budete mať pocit maximálneho uvoľnenia a pohody. 

Katka masér

Referencie

Skvelá voľba pre každého, kto ocení profesionálnu pomoc pre ubolené telo a nemá čas chodiť do salónu. Naozaj šikovná masérka s citom v rukách, ktorá vie, čo robí. Odporúčam a ďakujem za príjemné popoludnie.
Zuzana
Grafička
Masáž sa mi páčila a už sa s mamou tešíme na ďalšiu. Ďakujem masérke Katke.
Branko
Žiak